Продавець UKRZiP - запчастини та комплектуючі для обладнання HoReCa розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
439 відгуків
Консультація ➤ Viber +38(096)2778899
UKRZiP запчастини для обладнання HoReCa
+380 (96) 277-88-99
Viber

Засіб для професійного миття печей Unox Det&Rinse

Засіб для професійного миття печей Unox Det&Rinse

Для того щоб здійснювати грамотне обслуговування пароконвектоматів, необхідно використовувати професійні миючі засоби. Саме до таких складів належать продукція компанії Unox. Це миючий засіб, що дозволяє домогтися високої ефективності миття поверхонь, оскільки розроблені на основі новітніх технологій.

Які цілі переслідує професійне миття

Якщо говорити про професійний миття обладнання, то даний процес переслідує наступні цілі:

 1. Ефективність – результатом миття є ідеально чисті поверхні.
 2. Безпека. Речовини є максимально безпечними для людського організму.
 3. Економічність. Процес догляду за поверхнями повинен бути максимально швидким, і в той же час, мати низьку вартість.
 4. Надійність, що передбачає продовження працездатності всіх компонентів.

Компоненти миючих засобів

Професійне миючий засіб є сумішшю хімічних речовин. Зазвичай, основними його компонентами є:

1. ПАР ― важливий компонент миючих засобів, який відіграє велику роль у видаленні забруднень. Це органічна суміш, що складається з гідрофільної частини(полярна фаза), яка пов'язується з водою і гідрофобну частину( неполярний фаза), яка зв'язується з жировою фазою забруднень і розщеплює її. Також ПАР мають здатність знижувати поверхневий натяг водних розчинів, що дозволяє воді краще проникати у важкодоступні місця і підвищує ефективність миття. Алкилполиглюкозид (1-5%) Не іонне ПАР , що складається з жирних кислот, отриманих з кокосового і картопляного або кукурудзяного крохмалю.

2. Сильно лужний продукт ― Гідроксид калію (5-15%). Водні розчини гідроксиду калію (їдкого калію) часто використовуються для очищення сильно забруднених поверхонь, т к володіють здатністю розчиняти жири, масла і забруднення, що містять білки. Їдкий калій діє, як каустична сода, наприклад використовується в побутових цілях для розчинення органічних відкладень, засмічують каналізаційні стоки. При використанні гідроксиду калію в процесі омилення, кінцевий продукт виходить м'якше, ось чому дана речовина активно застосовується у виробництві рідкого мила. Безумовно, гідроксид калію –найважливіший хімічний компонент в миючому засобі UNOX. Det & Rinse, але синергічний ефект від інших хімічних речовин підвищує його ефективність.

3. Солюбизирующий продукт ― Кумол сульфонат натрію (1-5 %)
Солюбилизирующие речовини, такі як кумол сульфонат натрію, є гидротропами ( від «гідро» – вода, «тропос» ― напрям ). Гидротропы – це сполуки, які розчиняють гідрофобні речовини, такі як органічні забруднення, що утворюються в печах. Зазвичай гидротропы складаються з гідрофільної і гідрофобної частини частини (аналогічні з ПАР), але їх гідрофобні частини зазвичай менше гідрофобних частин ПАР. Гидротропы використовуються у складах речовин, що містять луги, для збільшення концентрації ПАР і поліпшення якості очищення.

4. Розчинник ― 2-бутоксиэтанол (1-5%). Цей органічний розчинник, формула якого CH3CH2CH2CH2 , має здатність розчиняти жири і масла, і взагалі всі речовини, що містять неполярні групи. 2-бутоксиэтанол присутній в самих популярних продуктах для очищення. Це один з головних інгредієнтів миючих розчинів для промислового, комерційного і побутового застосування. Він також сприяє зниженню поверхневого натягу.

5. Хелатообразователь ― зв'язує іони Ca + + (кальцію) і Mg + + (Магнію), присутні у воді, які в іншому випадку уповільнюють дію ПАР, знижуючи їх ефективність. Хелатообразователь виконує наступні функції:
•пом'якшує воду
•забезпечує ефективність дії ПАР
•Запобігає повторне осідання на поверхні видалених забруднень. ЕДТА тетрасодиум (1 ― 5%) ЕДТА має властивості зв'язувати іони кальцію і магнію, а також іони міді, цинку і багатьох інших елементів. Структура ЕДТА дуже стабільна і має центральний атом.

   В большинстве профессиональных средств, предназначенных для мытья поверхностей, содержатся не все компоненты, представленные выше. К примеру, наиболее часто в таких составах содержатся всего два компонента, а именно: хелатирующий агент и щелочной продукт.

При этом моющие средства от компании Unox содержат в своем составе все пять компонентов, что позволяет им быть действительно эффективными в борьбе с различного рода загрязнениями. Специалисты утверждают, что на сегодняшний день эти средства являются одними из лучших на рынке профессиональных моющих составов.

Факторы эффективности мытья

Для того щоб процес професійного миття обладнання був успішним, необхідно дотримати чотири фактори, до яких відноситься:

 1. Необхідний температурний режим.
 2. Час, необхідний для повного вступу в силу компонентів миючого засобу.
 3. Певне механічне вплив на оброблювану поверхню.
 4. Хімічний вплив, тобто, певний склад миючого засобу.

Високий рівень безпеки – нове слово у сфері мийних засобів

Современные профессиональные моющие средства должны обладать не только высокими техническими характеристиками, но и быть безопасными как для оборудования, так и для оператора. Безопасность составов Unox обеспечивается следующими пунктами:

 1. Моющие средства Unox являются жидкими, что, в отличие от аналогичных твердых средств, способно значительно снизить возможность того, что оператор будет контактировать с опасными для здоровья веществами.
 2. В случае, если цикл мытья был внезапно прерван, пользователь должен запустить специальную программу «H2O washing».
 3. Кріплення ковпачка для ємності, в яку заливається миючий засіб, є стандартним і встановлюється на трубці.

На сьогоднішній день, миючі засоби Unox визнані багатьма фахівцями кращими у своєму роді. Високий ефект очищення поверхонь гарантується за рахунок ретельного дотримання всіх компонентів складу і грамотно продуманої схеми його використання. Використовуйте миючі засоби Unox, і ви дізнаєтеся, що таке висока якість догляду за професійним обладнанням.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner