Продавець UKRZiP - запчастини та комплектуючі для обладнання HoReCa розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
440 відгуків
Консультація ➤ Viber +38(096)2778899
UKRZiP запчастини для обладнання HoReCa
+380 (96) 277-88-99
Viber

Оновлення плати управління PE1740C0

Оновлення плати управління PE1740C0
1. Оновлення плати управління
Плата управління має ідентичний набір компонентів у порівнянні з попередньою PE1740B0.
Software (Програмне забезпечення)
Нова плата управління PE1740C0 забезпечена новим програмним забезпеченням версії 17746, яка має наступні нововведия:
Підтримка нової плати потужності PE1725E0;
Підтримка нової плати UNOX.Link PE1971B0;
Підтримка flash накопичувача USB UNOX PE2023A0;
Нова логічна схема помилок і попереджень (описана у відповідному розділі);
  1. Витрата миючого засобу був зменшений за замовчуванням на 20%, регулюванням часу його подачі з 29 секунд (на відміну від попередньої установки) до актуальних 24 секунд.
  2. Можливе регулювання часу подачі миючого засобу з 20% до 120% від стандартного часу подання, а саме від 5 секунд до 29 секунд, у разі необхідності. Дана регулювання здійснюється шляхом зміни параметра TPD, за замовчуванням встановленого на 100, і регульованого в інтервалі з 20 до 120;
  3. Новий параметр DCS у прихованому меню першого рівня, що дозволяє відключати витяжний зонт (DCS=0) з виділенням вологості до 100% (за замовчуванням DCS=1, що означає те, що витяжка завжди активна), для зменшення надлишкового поглинання пари, викликаного роботою витяжки;
  4. Нова функція параметра FRW прихованого меню першого рівня, що дозволяє оновлення прошивки безпосередньо з флеш накопичувача USB UNOX (для кращого ознайомлення див. розділ "Установка програмного забезпечення" пункт "Доступ USB для технічних операцій");
  5. Новий контроль проти «почервоніння» нагрівальних елементів, керований через параметр TGG,
  6. Параметр OV, який встановлює режим Slave (залежне обладнання) для іншого обладнання, що підключається, крім можливості зміни NET адреси плат потужності і управління (або ж газової плати), також присвоює NET адреса 15 плати UNOX.Link для запобігання конфлікту з платою UNOX.Link основний печі (Master).
  7. Багатомовний інтерфейс

Інтерфейс доступний на 6 мовах:

Код Мова
ENG Англійська
RUSSO Російська
ITA Італійський
FRA Французький
DEU Німецький
ESP Іспанська

Інтерфейс має також переклад повідомлень про помилки та попередження, а також встановлених програм.
Нова логічна організація повідомлень про помилки та попередження.
Сповіщення про помилки та попередження тепер виводяться з автоматичною прокруткою на дисплеї екрану печі.
У цій версії програмного забезпечення, помилки і попередження видаляються шляхом натискання будь-якої кнопки (за винятком кнопки “MAXI.Link"). У разі якщо присутні кілька повідомлень про помилки/попередження дисплей показує їх один за одним з кожним наступним нажанієм на кнопку.
Также в этой версии программного обеспечения ошибки появляются на дисплее как начиная с момента, при котором они возникают, так и при нажатии любой кнопки (за исключением кнопки “MAXI.Link”). В случае если присутствуют другие сообщения об ошибках/предупреждения, дисплей показывает их друг за другом с каждым последующим нажанием на кнопку. Оповещения об ошибках прерывают работу печи до тех пор, пока проблема, их вызывающая, не будет устранена, после чего печь восстанавливает свою работу с места, на котором закончило её перед возникновением критической ситуации. Якщо причина виникнення помилки не усунуто, то повідомлення знову висвітиться на дисплеї через 6 сек.
Натискання кнопки “MAXI.Link" переводить зазвичай до управління додаткового аксесуара (показуючи при цьому повідомлення про помилку або попередження відповідного аксесуар).

Список помилок і попереджень ChefTop-BakerTop 5E Series

Программы мытья:
Программы мытья были пересмотрены для уменьшения расхода моющего средства на 20% по умолчанию. Возможно также регулировать время работы дозатора подачи с 20% до 120% от времени по умолчанию путем изменения параметра TPD (по умолчанию TPD=100, регулируемый между TPD=20 и TPD=120).
Контроль против «покраснения» ТЭНов
Был введен параметр TGG в скрытом меню первого уровня, который предусматривает выключение ТЭНов на несколько секунд на протяжении определенного периода активности для предотвращения «покраснения» в электрических печах с номинальной мощностью равной или свыше 10кВт на мотор. Параметр установлен по умолчанию на TGG=0 (никакого выключения) на печах с номинальной мощностью ниже 10кВт на мотор и TGG=1 на печах с мощностью равной или свыше 10кВт на каждый мотор. Также присутствует дополнительный параметр TGG=2, который увеличивает период выключения ТЭНов. Схема исполнения следующая (TGG=0 нет):

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner