Специфіка печей Unox XVC, XBC
Специфіка печей UNOX (Італія)
Система Вентурі
Входить в стандартну для всіх моделей комплектацію.
Піч надзвичайно зносостійка не тільки тому, що виготовлена з металу, але також завдяки істотному технічного вдосконалення.
Патенти
Система Вентурі використовується у всьому світі.
Дверний ущільнювач підтримується 4-ма металевими кутами, які тримають круглу структуру в квадратній основі.
Зовнішнє скло у двері може відкриватися.
Функції
Вентиляція:
- зараз, використовуваний вентилятор розташовується глибше, ніж той, який використовувався раніше. Таким чином, в камеру затягується більше повітря.
- Повітря, що потрапляє в камеру охолодження – дуже м'який завдяки тому, що вентилятор має багато лопатей (38). Ці лопаті набагато менше, ніж ті, які використовувалися в вентиляторах інших печей. З цієї причини нам не потрібні двошвидкісні двигуни (висока швидкість – для гастрономії і низька – для хлібобулочних виробів). З печами стало простіше управлятися, так як двигуни використовуються завжди на постійній потужності
- Потужність мотора стала більше, результати стали краще.
- Загалом, печі стали потужніше, а значить готування і випічка стали швидше і краще.
Виробництво пари
Наші печі в даний час стали потужнішими. Це означає, що існує можливість виробництва великої кількості пари при низьких температурах. Пароконвектомат фірми Unox виробляє пар починаючи з мінімальної температури 70 С до максимальної 260 С.
Для уникнення витоку пари:
- Парова система в камері охолодження
- Дверний ущільнювач дуже товстий, що дозволяє уникнути витоку пари через двері.
- Дверний ущільнювач виготовлений з одного шматка, який огинає навколо передню панель печі, і два його кінця мають одну точка з'єднання.
- Закруглені кути за рахунок 4-х спеціальних металевих кутників.
Технічні особливості
Нові лінії печей удосконалені по багатьом параметрам, у тому числі:
Цифрове управління:
Управління системою Вентурі
Відповідна функція на цифровій панелі управління регулюється процентним значенням часу у хвилину, коли вентиль дозволяє свіжому повітрю пройти в робочу камеру.
Функція зупинки моторів
За допомогою цієї функції ви можете зупинити мотори в процесі приготування / випічки. Коли ви зупиняєте мотори, піч припиняє свою роботу протягом всього часу кроку. Ви можете використовувати цю функцію для планування запуску циклу приготування / випічки, розморожуючою фази або запуску фази підйому продуктів в робочій камері.
Світ
Ця кнопка дає можливість оператору включати світло на 30 секунд, таким чином, вона дозволяє швидко оцінити процес приготування продуктів, або включити світло на весь період приготування, використовуючи довге натискання (до звукового сигналу). Також можна використовувати традиційну лампу розжарювання.
Збереження програм
Для збереження різних програм вам треба вибрати номер програми, яку ви хотіли б використовувати, перш ніж встановити різні параметри. Коли ви зробили всі установки, просто натисніть кнопку MEM PROG, поки не почуєте звуковий сигнал.
Час
Кожен цикл приготування / випічки складається з 4-х окремих кроків, де ви можете окремо встановити всі параметри.
Вода
Відповідна функція на цифровій панелі управління регулюється процентним значенням часу у хвилину, коли электровентиль дозволяє воді пройти всередину робочої камери. Наприклад, якщо ми встановили воду 40 %, це означає, що тільки 24 секунди від кожної хвилини, що становить часовий крок, вода буде надходити всередину робочої камери.
Електричний вентиль обладнаний регулятором пропускання з максимальною ємністю 6 л / год.
Запобіжники
Коли в процесі роботи оператор відкриває двері, програма постає в режим очікування.
Коли ви закриваєте двері, програма запускається знову з того місця, де вона була перервана.
Комплект
Цифрове управління знаходиться на панелі управління, тобто це є єдиним компонентом разом з передньої і правою стороною печі. Крім того, в процесі складання панелі був встановлений ущільнювач між панеллю, яка виготовлена з нейлону, залитого склом та панеллю управління. У цьому випадку відсутня яка-небудь можливість пошкодження контрольної лампи пором.
Система Вентурі
Забезпечує надходження свіжого повітря в робочу камеру для того, щоб підсушити продукт:
- Надходження свіжого сухого повітря всередину робочої камери протягом останнього періоду приготування через систему Вентурі.
- Своєчасне надходження вологого повітря в камеру приготування через трубу.
- Виведення вологого повітря з камери приготування створює суху гарячу камеру, що призводить до двох дуже важливих ефектів:
1) Вологість виділяється з продукту, і він стає більш сухим. Внутрішня структура повністю однорідна.
2) Скоринка продукту стає підсмаженою і хрусткою.
Відвід випарів через трубу системи Вентурі запобігає від викидання потоку пари, коли ви відкриваєте двері. При цьому немає необхідності у використанні витяжки.
Двері
1. Двері мають товщину 40 мм (попередня версія мала товщину тільки 28 мм).
2. Зовнішнє скло має товщину 4 мм і відображає інфрачервоні промені всередину робочої камери, і не пропускає назовні. Таким чином, температура зовнішнього скла нижче, ніж 40 З, на відміну від температури всередині робочої камери.
3. Зовнішнє скло може відкриватися і очищатися з обох сторін, як всередині, так і зовні. Видимість стану приготавливаемого продукту завжди постійна. Це новітня розробка, яка повинна бути запатентована. І ми запатентували її!
4. Внутрішнє скло змінено. На відміну від старого, що має товщину 5 мм, тепер ми використовуємо 6-мм скло. Скло по всій товщині поміщено в силіконовий ущільнювач, де це можливо, або - кріплення з силіконом, стійким до високої температурі, у більшості складних місць.
5. Основа двері цілком кріпиться за допомогою болтів. Це дуже важливо, якщо температура зростає до максимуму.
6. Використовувані нами болти виготовлені із спеціальної японської сталі. Твердість цієї сталі дозволяє оператору загвинчувати і відкручувати болти стільки разів, скільки це необхідно, на відміну від звичайних болтів, при цьому різьба не пошкоджується. Ця спеціальна сталь має дуже високу антикорозійне покриття. Тому ці болти не іржавіють.
7. У місці кріплення дверей до печі ми маємо бронзову мідь зі змазкою, тому кожен раз, коли ви відкриваєте або закриваєте двері, мастило виділяється і змащує механізм.
8. У верхній частині ми маємо більш довгий контакт, що виключає будь-яку можливість падіння двері.
9. Наша нова ручка розрахована на 300.000 відчинень / закривань. Це можливо завдяки сталевому шарніру з бронзовим покриттям. Бронза – це кращий самозмащувальний метал.
10. В нижній частині дверей ми маємо ємність для збору рідини, що дозволяє воді, яка конденсується на внутрішньому склі, стікати безпосередньо в ємність для збору рідини.
11. Піднос для збору рідини має зварний шов на всіх чотирьох кутах. Раніше герметизували силіконом, але цього не завжди було достатньо. Тому ми стали зварювати кути, і проблеми на даний момент вирішені.
12. Дверний микровключатель - прилад, який зупиняє піч в процесі роботи і коли оператор відкриває двері – тепер електромагнітний. Це гарантує витримування мільйона ударів. Гарантується повна водонепроникність, тому пар не може пошкодити двері.
Ущільнювач дверей
1. Матеріал, який ми використовуємо – дуже товстий чорний силікон, який витримує високу температуру і водонепроникний.
2. Дверний ущільнювач не виготовляється з 4-х частин, з'єднаних разом в чотирьох кутах робочої камери. Наш дверний ущільнювач виготовлений з цілого шматка, який проходить через всю передню панель і два його кінця з'єднані в одному місці.
3. Пар не може проникати в робочу камеру через дверний ущільнювач, так як він забезпечений всередині водонепроникним покриттям.
4. Точка дотику між округлої робочої камерою і передньою панеллю печі (квадратної), стала можлива завдяки високій точності і запатентованим металевих куточків.
5. Цей новий тип дверного ущільнювача не може вийти з ладу з трьох причин:
- Товстий ущільнювач краще вбирає при високих температурах. Тому структура ущільнювача пошкоджується менше, ніж це було раніше.
- Дверний ущільнювач забезпечений всередині водонепроникним покриттям. Він ні чим не фіксується, а тому не може пошкоджуватися в результаті натягу.
- Ущільнювач не має яких-небудь перегинів всередині. У цьому випадку, при встановленні його на печі, він має менше точок можливого ушкодження, ніж раніше використаних моделях.
Робоча камера
1. Вона має «антисейсмическую» структуру. Вона виготовлена з двох бокових стійок і двох випромінювачів, зафіксованих разом за допомогою болтів. Це дозволяє знизити негативні наслідки теплового розширення, запобігає ушкодженню структури, і дозволяє пару виходити з робочої камери. Права стійка є одним цілим з панеллю управління.
2. Петлі на бічних опорах більше, ніж інші. Це полегшує їхню підтримку. Крім того, ми використовуємо такі ж петлі для бічних опор і для захисту вентилів (а також в цілях стандартизації зап. частин).
3. На бічних сторонах камери ви можете знайти фіксуючі отвори для гастрономічних бічних опор, у разі якщо піч призначена для печей лінії Bakery, а на бічних сторонах камери ви можете знайти фіксуючі отвори для Pastry/Bakery бічних опор для печей лінії Gastronomy
4. Скло лампи виготовлено з пирекса, що запобігає будь-які проблеми в результаті теплового шоку, випарів, які можуть бути в пароконвектоматі.
5. Ущільнювач лампи виготовлений з углеграфита. Це спеціальний матеріал, що захищає навіть при максимальній температурі 500 С. Ущільнювач зараз має товщину 4 мм, в випускалися раніше моделях його товщина була 0,8 мм. Таким чином, ми отримали максимально можливий водо - і температуроуплотнитель.
6. Скляна кришка лампи і раніше згаданий ущільнювач зараз мають широкий діаметр, як і ламподержатель. При цьому пар не виходить з робочої камери через цей отвір.
7. Традиційні лампи розжарення замінені на галогенові з гарантією роботи до 1500 годин. Галогенні лампи стоять в 12 разів більше, ніж традиційні лампи розжарення, які ми використовували так довго, але ми віримо, більш довгий термін роботи і сервісне обслуговування, яке надається нашим покупцям, варто високої ціни лампи.
8. Вставки, що використовуються для фиксироваия компонентів і аксесуарів всередині робочої камери, виготовляються з нержавіючої сталі. Незважаючи на те, що ціна на даний вид вставок в 3 рази вище, ніж ціна на традиційні вставки, ми не сумніваємося в правильності цього заходу, так як це гарантує абсолютну стійкість до пару всередині камери.
9. Запобіжник вентилятора має спеціальну захисну решітку. Решітка вентиляційної захисту – гладка (для зручності очищення). Крім того, запобіжник вентилятора може відкриватися і вытаскиваться. У цьому випадку можлива легка очистка також і інших частин печі. Ви можете помістити запобіжний вентилятор безпосередньо в посудомийну машину, якщо це необхідно!
Інше
Виведення води.
Щілини, на кришці, яку ви прикручуєте на вихідну трубку і яку ви можете побачити позаду камери, ширше, ніж у попередніх моделях.
Вихідна труба, яка раніше була виготовлена з червоного силікону, в даній моделі зроблена зі сталі, а значить термін її служби значно більше. Раніше, якщо в трубці виникали засмічення, то для її очищення використовувалася металева палиця. На жаль, в більшості випадків така робота приводила до того, що трубка ставала ребристою. З новою залізною трубкою це неможливо. Ущільнювач труби виготовлений з углеграфита. Таким чином, ми уникаємо виходу пари через з'єднання сталевої труби і камери.
Труба виводу диму
Місце розташування труби – це результат особливих розрахунків. Труба розташована в даному місці тому, що в цьому місці створюється тиск повітря всередині камери. Ми використовуємо трубку з діаметром 30 мм, таку ж, як використовується в системах виведення води і «Вентурі» (в цілях стандартизації компонентів). Розташування труби і використовуваний матеріал однакові для всіх моделей. Це високо цінується установниками, так як в цьому випадку доводиться працювати з одними і тими ж частинами: круглої трубкою, яка встановлюється в одному і тому ж місці, з більш легким з'єднанням, якщо порівнювати з випускалася раніше прямокутної.
Нагрівальні елементи
Нагрівальні елементи фіксуються за допомогою вуглеграфітових ущільнювача перешкоджає виходу пари з камери.
Відстань між гвинтами стало більше, тепер термічне розширення не може бути причиною пошкоджень. Вони закручуються у 4 повороту – тепер ми маємо 4 фіксовані точки структури елементів нагріву. В інших печах їх було тільки дві.
Мотори
Трансмісійна передача мотора в нових моделях посилена. У випускалися раніше моделях трансмісійна передача мала діаметр 5 мм, в моделях, що випускаються в даний час, її діаметр становить 8 мм. Ця зміна було зроблено за такими трьох причин:
- Полегшити фіксування компонент у процесі складання - простота ручного управління
- Зробити безпечною заміну вентилятора. Дуже часто в процесі заміни вентилятора необхідно видалити (зняти) трансмісійне передачу. При виникненні такої проблеми оператору необхідно провести заміну мотора навіть у тому випадку, якщо електрика і механіка функціонують нормально.
- Для зниження високої вібрації доводилося послаблювати болт, якими кріпився вентилятор до мотору. Ця проблема була дуже поширена в трансмісійної передачі, використовуваної раніше з діаметром 5 мм, але повністю вирішена в нових моделях з діаметром 8 мм
Крім того, в даний час мотори мають велику потужність. Раніше їх потужність складала 110 Ватт, зараз 200 Ватт. Результат поліпшується, т. к. потужність збільшується майже в два рази. Без сумнівів. Останнє, але не остаточне: ми розмістили углеграфитный ущільнювач між мотором і зовнішньою частиною камери, що запобігає вихід пари через паровий отвір трансмісійної передачі.
Металеві опори для скловолокна мотора
Ця опора призначена для стиснення скловолокна навколо мотора заради збільшення ємності. З цим пристосуванням мотор бере легше і більше повітря, він працює краще і більше часу.
Вентилятори
Висота вентилятора збільшена від 4 см до 6 см, оскільки в даному випадку ми беремо на 50 %, більше повітря всередині робочої камери, ніж у вентиляторах старих моделей.
Той факт, що вентилятори мають дуже маленькі лопаті у великій кількості, на відміну від тих, які використовувалися в попередніх моделях (тепер 36 лопатей), дозволяє нам отримати велику кількість повітря в камері. Однак потік повітря в робочій камері ніколи не буває різким (сильним). Навпаки, він дуже легкий.
Установка води
Установка води в наших печах цілком виробляється за допомогою швидкого підключення JOHN GUEST. Це новітня швидка і легка система.
Система Вентурі
Вентиль, регулюючий відкривання і закривання трубки Вентурі, зараз встановлений вертикально. Ми уникаємо витрати пари, а також уникаємо пошкодження вентиля з причини виходу конденсату через трубку Вентурі або водяних крапель, що виходять через трубку Вентурі при використанні душа.
Інші системи – металеві язички для інших сполук
З задньої сторони печі ви знайдете два металевих язичка, готових для використання при проводі кабелів, які необхідні для підключення печі до інших аксесуарів, таких, як зонд. З таким рішенням, проведення кабелів не становитиме проблеми для установника.
Інші системи – еквіпотенціальні клеми
Печі обладнані еквіпотенціальними клемами, які можуть бути використані при підключенні двох печей або печі і зонда. Це дуже важливо і дозволяє уникнути втрати балансу потужності між двома з'єднаннями приладами.
Кришка
Набагато вище, ніж у попередніх моделях, що призводить до збільшення обсягу наших печей.
Компоненти
Ми використовуємо однакові компоненти в усіх вироблених нами печах, що полегшує збирання та сервісне обслуговування нашого обладнання. За короткий період ми можемо забезпечити всіма необхідними запасними частинами.
Модульна система
Якщо ви відкриваєте запобіжник вентилятора, ви можете побачити один або більше променів між різними моторами і вентиляторами. Вони ізолюють модулі використовуються в різних кількостях у всіх моделях.
Специфічна інформація
Пар.
Виробництво пари в наших печах відбувається негайно. Основне досягнення, якщо порівнювати з пароконвектоматами, що виробляють пар при кип'ятінні, в тому, що при використанні бойлера істотно економиться час.
Пар при високих температурах
Коли покупець заявляє, що пекти при температурі 200 С не виробляє пар, він / вона, швидше за все, помиляється.
Він / вона можуть не знати, що гарячий пар, який проводиться при температурі вище 100 С, не може бути видно. Покупець може також посилатися на погану роботу печі, коли він хоче отримати пар при високих температурах.
Наприклад, якщо я встановлюю температуру 250 С і кількість пари при максимальному процентному співвідношенні (100%), ви розумієте, що піч ніколи не досягне встановленої температури. Це означає «зупинку» на 140 – 150 С. Не турбуйтеся, піч не зламалася, це дія закону фізики. Якщо ви хочете зрозуміти це, то уявіть, що максимальна кількість води, яку ви можете помістити в камеру – 6 л/год і що для випаровування 1 л води вам необхідно 600 Ватт. Не складно здогадатися, що для випарювання 6 л води вам необхідно 3600 Ват. Отже, від цілого кількості заявленої потужності вам немає необхідності відняти 3600 Ват для того, щоб знайти, яку кількість енергії втрачається на нагрівання печі. Все це втрачається достатньо для підняття температури до максимального значення 140 – 150 С, не більше. Якщо ви станете встановлювати кількість пара, наприклад, від 100% до 70% ви побачите, що температура всередині робочої камери повільно збільшується.
Мастильний фільтр
Печі UNOX не потребують смазочном фільтрі на моторі, тому що вода, що надходить всередину робочої камери, завжди потрапляє на вентилятор до того, як перетворюється в маленьку краплю і випаровується на нагрівальних елементах. При цьому вентиляційна система постійно промивається.
З іншого боку, якщо я маю мастильний фільтр, то вкладення, які потрібні на нього, можуть становити проблему для повітря, що потрапляє всередину камери. Це буде серйозним ускладненням.
Нагрівальні елементи і вапняний наліт
Не тільки вапняний наліт на зовнішній поверхні нагрівальних елементів небезпечний для нагрівальних елементів. Основну небезпеку становить дію корозії, що виявляється при вапняних нальотів на поверхні нагрівальних елементів. На поверхні наших нагрівальних елементів поява вапняних відкладень неможливо з причини їх постійного обертання. При нагріванні вони стають більше, а при охолодженні – менше. В результаті цього всі відкладення легко відходять.
Система очищення
Система очищення в наших печах дуже проста. Все, що вам необхідно – це встановити температуру на 80 С і встановити максимальну кількість пари (100%) на 5 – 6 хвилин, що призведе до пом'якшення і видалення всіх відкладень. Коли ви виконали всі вищеописані операції, вам просто необхідно очистити камеру за допомогою ганчірки.
Для подальшої очистки ви можете встановити душ, але пам'ятайте, що це необов'язкова функція.