

Дріт 1 жила 1,5 мм² +400 °C та оболонка зі скловолокна + 500 °C для мангалів, грилів, барбекю та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінімальне замовлення від 2 метрів!
Термостійкий комплект дроту + клеми + обплетення — призначений для саморобних мангалів, грилів, зон барбекю, печей та інших виробів, де потрібен захист від жару.
Дріт
| поперечний переріз | 1,5 мм2 |
| колір | коричневий |
| постійна температура | -60 до +350 °C |
| максимальна температура | 400 °C |
| номінальна напруга | 300/500 В |
| тестова напруга | 2000 В |
| ізоляція | обплетення зі склотканинини/силіконовий каучук |
| провідник | нікелерована мідь |
Оплетка
| матеріал | обплетення зі склотканинини, просоченої силіконом |
| внутрішній діаметр | 6 мм |
| постійна температура | 450 °C |
| максимальна температура | 500 °C |
| пробивна напруга | 800 В |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BJB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Жарова шафа |
- Ціна: 480 ₴/м
