Поставка 7..14 днів


Вентилятор Emmevi-Fergas 112800 (230В/50Гц 24Вт D-60мм L-180мм) мотор праворуч поперечний тангенціальний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| потужність | 24 Вт |
| положення мотора | праворуч |
| діаметр робочого колеса | 60 мм |
| довжина робочого колеса | 180 мм |
| температурний діапазон | -10 до +60 °C |
| підшипник | гума |
| приєднання | плоский штекер 6,3 мм |
| температура макс. | 60 °C |
| тип | TGA 60/1-180/20 |
| , догляд повітря | 120 м3/год |
| сферу застосування | холодильне обладнання |
| живлення | 230 В/50 Гц |
| товщина осердя | 20 мм |
| виробник | Emmevi-Fergas |
Заводський код виробника:
Emmevi-Fergas I112800-00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emmevi |
| Країна виробник | Італія |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Тангенціальний |
| Споживана потужність | 0.024 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 540 ₴
