Продавець Ukrzip.com.ua - інтернет-магазин запчастин для обладнання HoReCa розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
418 відгуків
Консультація ➤ Viber +38 (096) 277 88 99
UKRZiP.COM.UA - інтернет-магазин запчастин для обладнання HoReCa
+380 (96) 277-88-99
Viber

Хімічні речовини та регулювання насоса в посудомийних машинах

Хімічні речовини та регулювання насоса в посудомийних машинах

Хімічні речовини та регулювання насоса в посудомийних машинах Jet-tech та їх аналоги
Експлуатація посудомийних машин вимагає використання миючого речовини, і можливо, ополаскивающих добавок. Комерційна концентрація миючого речовини повинна відповідати роботі в короткому циклі пристрою. Ополаскивающая добавка сприяє тому, що вода ллється суцільним потоком на стакани і тарілки, діючи в якості ополіскувача.
В якості миючого речовини використовують гідроокис натрію, поверхнево-активний ізопропанол використовують в якості ополіскувача. Кількість речовини змінюється в залежності від кількістю води, але норма для миючого речовини становить 200 мкг/г та 50 мкг/г для ополіскувача. Дані речовини можна придбати у будь-хімічної компанії. Ніколи не використовуйте речовини з вмістом хлору, такі як дезинфікуючі і відбілюючі засоби. Дані речовини можуть пошкодити обладнання.
У разі відсутності даних речовин, можна використовувати місцеві фірмові речовини, в якості тимчасового заходу. НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ піниться мило. Використовуйте речовини, які продають для посудомийних машин. Хімічна речовина хорошої якості, сприяє підвищенню якості миття.
Моделі 727, 737, F-16, F-16DP, F-18, F-18DP & F-20 постачають з встановленим на фабриці насосом з рідким миючим засобом для автоматичного перекачування миючого речовини в камери промивання бака. Перед тим як отримати доступ до донної секції посудомийної машини, переконайтеся, що джерело живлення вимкнено (панель з вимикачем).
Нижню панель можна витягти тільки за допомогою плоского інструменту, наприклад, викрутки. Вставте викрутку у зазор між передньою і бічною панеллю. Піддягніть і відкрийте на себе. Виконайте цю дію з обох сторін.
Прозорі шланги, які приєднані до насосів, повинні бути розтягнуті та просмикнуті через донну частину посудомийної машини. Контейнери можуть бути як з правої, так і з лівого боку машини. Використання перфорованої нержавіючої панелі не рекомендується.

Кількість рідкого миючого речовини можна регулювати, обертаючи регулювальний гвинт на перистальтическом насосі, для збільшення - за годинниковою стрілкою, для зменшення - проти годинникової. Насос працює протягом циклу заповнення і циклу промивки.
(Вказаний вище як "Регулювальний гвинт")
Після закінчення цієї операції не забудьте встановити панель назад.

РЕГУЛЮВАННЯ НАСОСА ДЛЯ ПОЛОСКАННЯ І ЗАЛИВКА
Насос для полоскання – це стандартне обладнання на всіх машинах JET-TECH , яке автоматично впорскує ополіскувач в промивальну воду для кінцевого полоскання.
Даний насос розташований в підставі машини, поруч з бустерным баком. Щоб отримати доступ до насоса, лицьову нижню панель (нижче двері) відламують. Розріжте стяжку, виріжте трубу фрезою від підстави машини і опустіть прозорий вініловий шланг і фільтр в контейнер з ополаскивающей добавкою. Деякі моделі постачають з резервуаром для ополаскивающей добавки, яка кріпиться всередині підстави машини.


Для зменшення подачі ополаскивающей добавки регулювання виконують за годинниковою стрілкою і проти годинникової для збільшення подачі, відповідно.
При попаданні повітря в шланг для полоскання, або якщо насос припиняє подачу добавки з контейнера, насос слід заправити.
Щоб залити (прискорити впорскування хімічної речовини) насос, виконуйте наступні кроки:
1) Вимкніть насос, усуньте надмірне витікання і осушіть промивної бак. Промивної бак повинен бути порожнім під час циклу заповнення.
2) отримати доступ до насосу для ополаскивающей добавки (див. вищезгадані інструкції). Поверніть регулювальний гвинт на насосі для полоскання приблизно на 10 обертів проти годинникової стрілки, забезпечуючи максимальне проходження поршня. Гвинт може випадати, але це не проблема, просто запам'ятовуйте, яка кількість обертів вже виконано після випадання гвинта
3) Включіть машину і порахуйте до 5, потім вимкніть машину і порахуйте до 5, виконуйте цю операцію кілька разів, до тих пір, поки рідина не всосется трубкою до насоса промивання. Оскільки насос працює, коли електромагнітний клапан для води відкритий, змушуючи тиск води штовхати внутрішній поршень, у вас є можливість подивитися проходження рідини по довжині трубки.
Як тільки рідина досягне задньої стінки насоса, поверніть регулювальний гвинт на насосі для полоскання за годинниковою стрілкою до упору, і виконайте 3 повних оберти проти годинникової стрілки.
Насос для ополіскувача може перекачувати до 3 куб. см ополаскивающей добавки (осушувач). Рідина впорскується безпосередньо в бак.


НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ у даному насосі дезінфікуючі засоби (речовини з вмістом хлору і відбілюючі речовини). Насос не призначений для перекачування жорсткої хлорованої рідини. В іншому випадку, це призведе до втрати гарантії на посудомийну машину.
Знання застосування.
При покупке моющего вещества, важно указать, что вы собираетесь мыть, большая часть моющих средств, продаваемых на рынке, подходят для обычных загрязнений (нежирная еда на тарелках и чашках). Как правило, пятна от кофе и губной помады трудно-выводимы, поэтому может понадобиться предварительная мойка.  Для чистки жирных сковород потребуется более специализированное средство. При использовании неподходящего или неправильного вещества, грязь собирается внутри промывочной камеры и покрывает все.
З питань налагодження та встановлення, будь ласка, зв'яжіться з нами за телефоном: +380970056285, +380999479555 або переходите на сайт Ukrzip.com.ua, там багато корисної інформації.
ВАЖЛИВО
Будьте обережні, і завжди користуйтеся захисними рукавичками при роботі з хімічними речовинами. Дані речовини можуть викликати опік шкіри. Уважно дотримуйтесь вказівок Виробника.

 
   

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner