Поставка 7..14 днів




Вентилятор ADDA AD0912HB-A71GL (12VDC 2.16 Вт) розмір 92x92x25мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| напруга | 12VDC |
| потужність | 2,16 Вт |
| довжина | 92 мм |
| ширина | 92 мм |
| висота | 25 мм |
| підшипник | кулькопідшипник |
| приєднання | кабель 300 мм |
| виробник | ADDA |
Заводський код за схемою обладнання:
Convotherm 2118786
ADDA AD0912HB-A71GL
Вентилятор сумісний із моделями обладнання:
CONVOTHERM - OES MINI, OES10.10 MINI LA, OES10.10 MINI RA, OES6.06, OES6.06 MINI 2IN1, OES6.06 MINI 2IN1 LA, OES6.06 MINI 2IN1 RA, OES6.06 MINI LA, OES6.06 MINI MOBIL LA, OES6.06 MINI MOBIL RA, OES6.06 MINI RA, OES6.10 MINI 2IN1 LA, OES6.10 MINI 2IN1 RA, OES6.10 MINI LA, OES6.10 MINI MOBIL LA, OES6.10 MINI MOBIL RA, OES6.10 MINI RA и др.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adda |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Споживана потужність | 0.002 кВт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 220 ₴
