Поставка 7..14 днів




Вентилятор ADDA AA9252HB-AT (230V 50/60Hz 13.4W 2000rpm) розмір 92x92x25 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| напруга | 230 В перем. струму |
| потужність | 14,5/14 Вт |
| довжина | 92 мм |
| ширина | 92 мм |
| висота | 25 мм |
| підшипник | кулькопідшипник |
| приєднання | плоский штекер 6,3 мм |
| виготовлення | метал |
| термостійкість | 70 °C |
| виробник | ADDA |
| частота | 50/60 Гц |
| діаметр крильчатки | 85 мм |
Заводський код за схемою обладнання:
AHT 107109, 107116
Afinox 74845091
Amatis GN2100TN
Angelo Po 3113740, 3205930
Animo 02261
Danube SAVZOD0105
Dexion 014680-00, 01468000
Elframo 23170115
Forcar GN2100TN
Grandimpianti 422090046500, GR422090046500
Iarp 0221007
Ipso 209/00465/00
Komel 23170115
Lohberger 1648110150, 23170115, PO1648110150
MBM 01468000, RTFOC00659
Metos 6A036420
Olis 1648110150, 6A036420, BN6A036420
Polaris 1648110086, 1648110150, BN1648110150
Sagi 3113740, 3205930
Voss 3205930
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adda |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Споживана потужність | 0.014 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 430 ₴
