Поставка 7..14 днів




Вентилятор ADDA AD1224HB-F51 (24VDC 6,2 W 2800 rpm) розмір 120x120x38 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| напруга | 24VDC |
| потужність | 9,2 Вт |
| довжина | 120 мм |
| ширина | 120 мм |
| висота | 38 мм |
| підшипник | кулькопідшипник |
| приєднання | кабель 300 мм |
| виробник | ADDA |
| діаметр крильчатки | 110 мм |
| корпус | пластмаса |
Вентилятор сумісний із моделями професійного обладнання HoReCa:
Lainox - CEV061X, COEN026R, COEN101R, COES026R, COES061R, COES101R, CVE061S, CVE061X, CVEN061R, CVES061R, NAEV072R та ін.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adda |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Споживана потужність | 0.006 кВт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 700 ₴
