Поставка 7..14 днів




Вентилятор Trial TAS09B-036 (230V 18W 50Hz ø60мм 90мм) мотор праворуч поперечний тангенціальний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| потужність | 18 Вт |
| положення мотора | праворуч |
| діаметр робочого колеса | 60 мм |
| довжина робочого колеса | 90 мм |
| температурний діапазон | от -30 до +40 °C |
| підшипник | гума |
| приєднання | кабель 1000 мм |
| тип | TAS09B-036 |
| сфера застосування | холодильне обладнання |
| живлення | 230 В/50 Гц |
| виробник | TRIAL |
| тип котушки | залитий. |
Заводський код виробника:
5103405 CARAVELL
TAS09B/SA003-D7 TRIAL
TAS09B-036 TRIAL
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trial |
| Країна виробник | Італія |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Тангенціальний |
| Споживана потужність | 0.018 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 070 ₴
