Поставка 7..14 днів




Вентилятор EBM-PAPST QLZ06/1800A188-2524LH-18 (230В 33Вт ø60мм L-180мм) мотор праворуч поперечний тангенціальний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| потужність | 33 Вт |
| положення мотора | праворуч |
| діаметр робочого колеса | 60 мм |
| довжина робочого колеса | 180 мм |
| температурний діапазон | 0 до +60 °C |
| приєднання | плоский штекер 6,3 мм |
| тип | QLZ06/1800A188-2524LH-18 |
| витрата повітря | 150 м3/год |
| сфера застосування | холодильне обладнання |
| живлення | 230 В/50 Гц |
| товщина осердя | 24 мм |
| виробник | Ebm-Papst |
| підшипник | гума |
Заводський код за схемою обладнання:
Ebm-papst 55410.81056, 55410.90101
Infrico 304X25
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ebmpapst |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Тангенціальний |
| Споживана потужність | 0.033 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 820 ₴
