Поставка 7..14 днів




Вентилятор Trial TAS12B5-001 (230V 50W 50/60Hz ø60мм 120мм) мотор праворуч поперечний тангенціальний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| положення мотора | праворуч |
| діаметр робочого колеса | 60 мм |
| довжина робочого колеса | 120 мм |
| приєднання | плоский штекер 6,3 мм |
| тип | TAS12B5-001 |
| живлення | 230 В/50-60 Гц |
| товщина осердя | 40 мм |
Заводський код за схемою обладнання:
6021050058 CORECO
TAS12B5-001 TRIAL
Вентилятор сумісний із моделями професійного обладнання HoReCa:
CORECO — RV 300, RVC 300, RVGI 500, RVGI 600 та ін.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trial |
| Країна виробник | Італія |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Тангенціальний |
| Споживана потужність | 0.05 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 450 ₴
