Поставка 7..14 днів




Вентилятор Emmevi-Fergas 101204 (230В/50Гц D-45мм L-240мм) мотор праворуч поперечний тангенціальний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| потужність | 27 Вт |
| живлення | 230 В/50 Гц |
| положення мотора | праворуч |
| діаметр робочого колеса | 45 мм |
| довжина робочого колеса | 240 мм |
| температурний діапазон | -10 до +60 °C |
| підшипник | гума |
| товщина осердя | 15 мм |
| виробник | Emmevi-Fergas |
| приєднання | кабель 1800 мм |
| температура макс. | 60 °C |
| витрата повітря | 135 м3/год |
| сферу застосування | холодильне обладнання |
Заводський код виробника:
Fergas I101204-00, TGA 45/1-240/20 25/2400
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emmevi |
| Країна виробник | Італія |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Тангенціальний |
| Споживана потужність | 0.027 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 9 540 ₴
