Поставка 7..14 днів


Вентилятор Emmevi-Fergas 50565 (230В/50Гц 11Вт D-30мм L-200мм) мотор праворуч поперечний тангенційний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| потужність | 11 Вт |
| положення мотора | праворуч |
| діаметр робочого колеса | 30 мм |
| довжина робочого колеса | 200 мм |
| приєднання | F 6,3 мм |
| живлення | 230 В/50 Гц |
| товщина шелтованного осердя | 18 мм |
| виробник | Emmevi-Fergas (Італія) |
Заводський код за схемою обладнання:
6021050026 CORECO
6021050026 FAGOR (ERV100, ERVC100)
50565 FERGAS
FAB50565 FERGAS
I50565 FERGAS
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emmevi |
| Країна виробник | Італія |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Тангенціальний |
| Споживана потужність | 0.011 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 870 ₴
