

Вентилятор Ebm-papst 8556N (230V 12W) розмір 80x80x38мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту. 
| напруга | 230 В перем. струму |
| потужність | 12 Вт |
| довжина | 80 мм |
| ширина | 80 мм |
| висота | 38 мм |
| підшипник | кулькопідшипник |
| No виробника | 8556N |
| приєднання | кабель 300 мм |
| виготовлення | метал |
| разход воздуха | 50 м3/год |
| термостійкість | 90 °C |
| виробник | ebm-papst |
| частота | 50/60 Гц |
| діаметр крильчатки | 75 мм |
Код по схемі виробника: ALPENINOX 083528 ASTORIA 28500047 CUNILL 142MOL, MC0142 EBM-PAPST 8550N, 8556N, 924.4014.210, 927.4014.210 ELECTROLUX 083528, 83528 FALCON 53450090, R72 MAFIRO 88018000, 88013 MENO C502M7000 MAC50700 MATC502 40701007 MORICE DE0710 SIRMAN IB5036830 ZANUSSI 083528
Вентилятор сумісний із моделями обладнання:
FALCON - E3913i, E3914i, G1808-CE, G1808-Pre-CE, G1838-CE, G1848-CE MAFIROL - 925600100, 925600200, 925600300, 925601200, 925601300, 925601400, 925603300, 925603400, 925603500 MARENO - F94E18K, F94G22K, F98E18K, F98G22K, F9S4E18K, F9S4G22K, F9S8E18K, F9S8G22K
Zanussi охолоджувальний стіл — 7BAE10C (1727757) 7BAE14S (172758) A7BAPL00RD (373121) A7BAPL00RE (373120) A7BAPL00S0 (373124) A7BAP00S0 (373124) A7BAPP00RD (373123) A7BAPP00RE (3122) B5RC (1757) B757) B1RC (1758) E7BAP00DAPRD (3312127B7) EL00AP) E7BAPL00RH (371212) E7BAPL00S0 (371124) E7BAPP00RD (371123) E7BAPP00RE (371122) E7BAPP00RH (371213) E9BAPL00R0 (391163) HVR/E1200 (203550) KVRC/E3 (200470) MVR/E1050 (163112) MVR/E1060 (163113) MVR/E1400 (163111) MVR/E3 (921635) MVR/E3C (921634) MVR/E3CH (168969) MVR/E4 (921637) MVR/E4C (921636) OVR/E3 (178480) OVR/E3C (178479) OVR/E3CH (178478) OVR/E4 (178482) OVR/E4C (178481) QVRC/E3 (210470) TVR/E3 (178780) TVR/E3C (178779) TVR/E3CH (178778) TVR/E4 (178782) TVR/E4C (178781) WVRC/E3 (220470) Z7BAPL00RD (372121) Z7BAPL00RE (372120) Z7BAPL00RH (372212) Z7BAPL00S0 (372124) Z7BAPP00RD (372123) Z7BAPP00RE (372122) Z7BAPP00RH (372213) Z9BAPL00R0 (392163)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ebmpapst |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Споживана потужність | 0.12 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 230 ₴
