Поставка 7..14 днів




Вентилятор Ebm-Papst 3656 (230V 12W) розмір 92x92x38мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!

| напруга | 230 В перем. струму |
| потужність | 12 Вт |
| довжина | 92 мм |
| ширина | 92 мм |
| висота | 38 мм |
| підшипник | кулькопідшипник |
| No виробника | 3656 |
| виробник | Ebm-Papst |
| частота | 50 Гц |
| приєднання | кабель L-310 мм |
Заводський код за схемою обладнання:
3656 EBM-PAPST
924.4014.700 EBM-PAPST
06.3405 VAUCONSANT
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ebmpapst |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Споживана потужність | 0.12 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 510 ₴
