Поставка 7..14 днів


Вентилятор Weiguang YJF12038HB-2N (220/240В 50/60Гц 17/20Вт) розмір 120x120x38мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| напруга | 220/240 |
| потужність | 17/20 Вт |
| довжина | 120 мм |
| ширина | 120 мм |
| висота | 38 мм |
| підшипник | кулькопідшипник |
| No виробника | YJF12038HB-2N |
| довжина дроту | 1000 мм |
| виробник | WEIGUANG |
| частота | 50/60 Гц |
| частота обертання | 2600/2800 об/хв |
| корпус | метал |
Вентилятор (кулер) для професійного обладнання Makro-Professional, Metro-Professional, MCC-Trading-International, Yindu та ін.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weiguang |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Споживана потужність | 0.02 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 600 ₴
