Поставка 7..14 днів


Вентилятор EBM-Papst 4412F (5.3W 12Vdc 2900rpm) розмір 119x119x32 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!

| напруга | 12VDC |
| потужність | 5,3 Вт |
| довжина | 119 мм |
| ширина | 119 мм |
| висота | 25 мм |
| підшипник | кулькопідшипник |
| No виробника | 4412F |
| виготовлення | нагнітання |
| термостійкість | от -20 до 60 °C |
| довжина дроту | 300 мм |
| виробник | Ebm-Papst |
Заводський код виробника:
9293505444, 4412-F EBM-PAPST
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ebmpapst |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Споживана потужність | 0.005 кВт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 670 ₴
