Поставка 7..14 днів




Вентилятор Trial TAD18B-040 (230 В/50-60 Гц 41 Вт L-2x180 мм) для Sagi, Angelo Po та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| потужність | 41 Вт |
| положення мотора | по центру |
| діаметр валка | 60 мм |
| довжина валка | 2x180 мм |
| приєднання | кабель 3 дроти |
| тип | TAD18B-040 |
| живлення | 230 В/50-60 Гц |
| товщина шелтованного осердя | 30 мм |
Код виробника:
Fergas 119643
Trial TAD18B-040, TAD18B/SA005-R5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trial |
| Країна виробник | Італія |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Тангенціальний |
| Споживана потужність | 0.04 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 880 ₴
