Поставка 7..14 днів


Вентилятор Trial TAD30B-009 (230В 50-60Гц 55Вт 2x300мм)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| потужність | 55 Вт |
| положення мотора | по центру |
| діаметр робочого колеса | 60 мм |
| довжина робочого колеса | 2x300 мм |
| приєднання | кабель |
| тип | TAD30B-009 |
| живлення | 230 В/50-60 Гц |
| товщина шелтованного осердя | 40 мм |
Заводський код за схемою обладнання:
50501506900 ISA - TASSELLI
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trial |
| Країна виробник | Італія |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Тангенціальний |
| Споживана потужність | 0.055 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 620 ₴
