Поставка 7..14 днів




Вентилятор ADDA AA1282HB-AT (230VAC 23/20W) розмір 119x119x38 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| напруга | 230 В перем. струму |
| потужність | 23/20 Вт |
| довжина | 119 мм |
| ширина | 119 мм |
| висота | 38 мм |
| підшипник | кулькопідшипник |
| приєднання | плоский штекер 6,3 мм |
| виготовлення | метал |
| термостійкість | 70 °C |
| виробник | ADDA |
| частота | 50/60 Гц |
| діаметр крильчатки | 110 мм |
Заводський код за схемою обладнання:
74847159 AFINOX
4650010 APACH
FAN095 FALCON
FR995635 OLIS
KMT00035 PIRON
4650010 PRIMAX
Універсальний вентилятор (кулер) сумісний із моделями обладнання: Adande, Afinox, Bonnet, Bourgeois, Cuppone, Electroux Professional, Emmepi, Falcon, Inoxtrend, Juno, Krefft, Lohberger, Mastro, OEM, Piron, Pizza-Group, Primax, Repagas, Sogeco, Tecnodom, Therma, Tornati, Williams, Zanolli, Zanussi и др.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adda |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Споживана потужність | 0.02 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 430 ₴
