Поставка 7..14 днів




Вентилятор ADDA AA1282HS-AW (230VAC 17/15 Вт) розмір 119x119x38мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| напруга | 230 В перем. струму |
| потужність | 17/15 Вт |
| довжина | 119 мм |
| ширина | 119 мм |
| висота | 38 мм |
| підшипник | підшипник ковзання |
| приєднання | кабель 300 мм |
| разход воздуха | 130 м3/год |
| термостійкість | 70 °C |
| частота | 50/60 Гц |
| частота обертання | 2600 об./хв |
| діаметр крильчатки | 110 мм |
| струм на вході | 0,1 А |
Заводський код за схемою обладнання:
088034 ALPENINOX
088034 ELECTROLUX PROFESSIONAL
0682719600 ZANUSSI
088034 ZANUSSI
7I088034 ZANUSSI
Універсальний вентилятор (кулер) сумісний із моделями обладнання: Amatis, Amitek, Ceado, Electroux Professional, Fimar, Forcar, Horeca-Select, Izmak, La-Sommeliere, Makro-Professional, Metro-Professional, Roller-Grill, RWA, Ugolini и др.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adda |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Споживана потужність | 0.017 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 910 ₴
