Поставка 7..14 днів




Вентилятор Sunon MB60252V1-1000U-A99 (24VDC 1,25 W) розмір 60x60x25 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| напруга | 24VDC |
| потужність | 1,25 Вт |
| довжина | 60 мм |
| ширина | 60 мм |
| висота | 25 мм |
| підшипник | магнітний кулькопідшипник |
| приєднання | кабель |
| довжина дроту | 300 мм |
| термостійкість | -10 до +70 °C |
| виробник | SUNON |
| діаметр крильчатки | 55 мм |
| корпус | пластмаса |
Заводський код за схемою обладнання:
Berner 100302, 100329
Cookmax 100302
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNON |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 270 ₴
