Поставка 7..14 днів




Вентилятор SUNON DP200A-2123XBT.GN (230V 0,13А 22W) розмір 120x120x38мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| напруга | 230 В перем. струму |
| довжина | 119 мм |
| ширина | 119 мм |
| висота | 38 мм |
| підшипник | кулькопідшипник |
| струм на вході | 0,13 А |
| приєднання | плоский штекер 6,3 мм |
| виробник | SUNON |
| частота | 50/60 Гц |
| діаметр крильчатки | 110 мм |
Заводський код за схемою обладнання:
HENDI 3240501
INOMAK 24500029100523
22800-07600 BRAS
33800-06900 BRAS
SL37TAH0401 GBG
SL300350188 GBG
5371400 PIZZA GROUP
SL37TAH0401 SENCOTEL
22800-07600 UGOLINI
33800-06900 UGOLINI
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNON |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Споживана потужність | 0.022 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 060 ₴
