Поставка 7..14 днів


Вентилятор EBM-Papst A2E200-AH38-01 (78Вт 230В 50/60Гц 2600 об./хв. крильчатка D-200мм 9 лопаток)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| виробник | Ebm-Papst |
| потужність | 78 Вт |
| напруга | 230 В |
| частота обертання | 2600 об./хв |
| діаметр крильчатки | 200 мм |
| відповідний конденсатор | 1,5 мкФ до комплекту не входить |
| кількість лопаток | 9 |
| довжина дроту | 450 мм |
| тип | A2E200-AH38-01 |
| виконання | всмоктувальний |
| частота | 50/60 Гц |
Заводський код за схемою обладнання:
Ebm-Papst A2E200-AH38-01, A2E200-AH38-09
Irinox 270222500
Polaris 1648112005, BN1648112005
Вентилятор сумісний із моделями холодильного обладнання HoReCa:
IRINOX - A3
POLARIS - KBCF10, KBCF6

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ebmpapst |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Споживана потужність | 0.078 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 9 540 ₴
