
Вентилятор EBM-Papst A4E300-AS72-07 (230В 50/60Гц 140/190Вт 2650/2900 об/мин. крильчатка D-300мм 5 лопаток 5μF)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.| потужність | 140 Вт |
| напруга | 230 В |
| діаметр леза | 300 мм |
| конденсатор | 5 мкф |
| частота | 50/60 Гц |
| діаметр | 92 мм |
| частота обертання | 2650/2900 об./хв |
| діаметр крильчатки | 300 мм |
| об'єм постачання | без конденсатора |
| відповідний конденсатор | 5 мкФ до комплекту не входить |
| кількість лопаток | 5 |
| виконання | нагнітання |
| висота | 100 мм |
| тип | A2E300-AC47-02 |
| довжина дроту | 450 мм |
Заводський код за схемою обладнання:
083407 ALPENINOX
083514 ALPENINOX
084727 ALPENINOX
084729 ALPENINOX
088624 ALPENINOX
A2E300-AC47-02 EBM-PAPST
083407 ELECTROLUX PROFESSIONAL
083514 ELECTROLUX PROFESSIONAL
084727 ELECTROLUX PROFESSIONAL
084729 ELECTROLUX PROFESSIONAL
088624 ELECTROLUX PROFESSIONAL
965321 FRIULINOX
183514 WHIRLPOOL
771985005136 WHIRLPOOL
083407 ZANUSSI
083514 ZANUSSI
084727 ZANUSSI
084729 ZANUSSI
088624 ZANUSSI
Вентилятор сумісний із моделями апаратів шокового заморожування:
ZANUSSI / ELECTROLUX PROFESSIONAL - BC11 (110010), BC22 (110011), BC44 (110012), BCF11 (110016), BCF22 (110017), BCF44 (110018), AQC60U (110033), BC28A6 (110037), BC11 (110081), BC22 (110082), BC44 (110083), BCF11 (110085), BCF22 (110086), BCF44 (110087), BC11 (110600), BC22 (110601), BC44 (110602), BCF11 (110604), BCF22 (110605), BCF44 (110607), BC28A (110718), BCF28A (110722), ESBF10 (691136), ESBC10 (691150), ESBC10R (691160), ESBC20 (691162), ESBC20R (691163), ESBF20 (691164), ESBC40 (691166), ESBC40R (691167), ESBF40 (691168), RBC101 (726622), RBC10.1-2 (726623), RBF101 (726629), RBF1016 (727132), RBF101T (727498), EEVA10/1 (728000), EEVA201 (728001), EEVA40/1 (728002), EEVAC10/1 (728004), EEVAC201 (728005), EEVAC40/1 (728007), ESK20 (728008), ESK40V (728009), ESK10 (728012), ESBC40 (728015), ESF10 (728023), ESBF40 (728029), ESF40V (728031), ESF40VR (728032), BE431 (728041), BFE431 (728045), ESK40VZ (728146), EABP0201 (728211), EABC0201 (728215), FRABC2811 (728308), FRABCF2811 (728450), EABP0201R (728822), EEVA10/1 (739021), EEVA20/1 (739022), EEVA40/1 (739023), EEVAC10/1 (739027), EEVAC20/1 (739028), EEVAC40/1 (739029), EEVA10/1 (739031), EEVA20/1 (739032), EEVA40/1 (739033), EEVAC10/1 (739035), EEVAC20/1 (739036), EEVAC40/1 (739037), ATPE061 (771000), ATPE101 (771001), ATPE201 (771002), ATCE061 (771006), ATCE101 (771007), AF430 (771008), AB100 (771010), AB210 (771011), AB430 (771012), AF100 (771014), AF210 (771015), AF430 (771016), ATPE061 (771600), ATPE101 (771601), ATPE201 (771602), AF100 (771604), AF210 (771605), AF430 (771607) та ін.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ebmpapst |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Споживана потужність | 0.14 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 16 430 ₴
