Поставка 7..14 днів




Вентилятор Trial AAS13B-004 (230В 25Вт 50/60Гц крильчатка D-135мм)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| тип | AAS13B-004 |
| потужність | 25 Вт |
| напруга | 230 В |
| діаметр | 96 мм |
| приєднання | штекер |
| довжина осі | 24 мм |
| частота | 50/60 Гц |
| діаметр крильчатки | 135 мм |
| висота ніжки | 25 мм |
Заводський код за схемою обладнання:
M02.001 TELME
M02.001.R TELME
AAS13B-004 TRIAL
Вентилятор сумісний із моделями професійного обладнання HoReCa:
COREMA - GARDA 300, MACHINE GARDA 240, BAR 2, BAR 5, BETA 2, BETA 5, TECNA, VERA
CRM - MACHINE SOFTGEL 240, SOFTGEL 300, 2002, 2005, 3006, E2 EUROPA, E5 JOLLY, PRIMA, STAR
TELME - MACHINE SOFTGEL 324, SOFTGEL 330б BETA 2, BETA 5, DELTA 6, PRIMA 2, PRIMA 5, TECNA 2 и др.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trial |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Фризер |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 4 080 ₴
