Поставка 7..14 днів


Вентилятор Coprel FFL 180/C.20T AFN HT (230В 34Вт ø60мм L-180мм) мотор зліва поперечний тангенціальний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| потужність | 34 Вт |
| напруга | 230 В |
| положення мотора | зліва |
| діаметр робочого колеса | 60 мм |
| довжина робочого колеса | 180 мм |
| температурний діапазон | -30 до +100 °C |
| приєднання | плоский штекер 6,3 мм |
| тип | FFL 180/C.20T AFN HT |
| витрата повітря | 144 м3/год |
| сфера застосування | універсальний |
| живлення | 230 В/50 Гц |
| товщина шелтованного осердя | 20 мм |
| частота | 50 Гц |
| підшипник | силікон |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coprel |
| Країна виробник | Італія |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Тангенціальний |
| Споживана потужність | 0.034 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 130 ₴
