Поставка 7..14 днів




Вентилятор EBM-PAPST QLK45/0006A22-2513L (15Вт 230В ø45мм L-60мм) мотор зліва поперечний тангенційний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| потужність | 15 Вт |
| положення мотора | зліва |
| діаметр робочого колеса | 45 мм |
| довжина робочого колеса | 60 мм |
| температурний діапазон | 0 до +60 °C |
| приєднання | плоский штекер 6,3 мм |
| тип | QLK45/0006-2513 |
| витрата повітря | 36 м3/год |
| сферу застосування | холодильне обладнання |
| живлення | 230 В/50 Гц |
| товщина шелтованного осердя | 13 мм |
| виробник | Ebm-Papst |
| підшипник | гума |
Заводський код за схемою обладнання:
55442.15121, 5544215121 EBM-PAPST
1648106045 POLARIS
BN1648106045 POLARIS
Вентилятор сумісний із моделями професійного обладнання HoReCa:
POLARIS - KTAR04, KTAP00, KTAP01, KTAP02, KTAP03, KTAP04, KTAR01, KTAR02, KTAR03
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ebmpapst |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Тангенціальний |
| Споживана потужність | 0.015 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 920 ₴
