Поставка 7..14 днів




Вентилятор EBM-PAPST QLK45/0012-2513 (230В 17Вт ø45мм L-120мм) мотор зліва поперечний тангенціальний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| потужність | 17 Вт |
| положення мотора | зліва |
| діаметр робочого колеса | 45 мм |
| довжина робочого колеса | 120 мм |
| температурний діапазон | 0 до +60 °C |
| приєднання | плоский штекер 6,3 мм |
| тип | QLK45/0012-2513 |
| разход воздуха | 80 м3/год |
| сфера застосування | універсальний |
| живлення | 230 В/50 Гц |
| товщина шелтованного осердя | 13 мм |
| виробник | Ebm-Papst |
| підшипник | силікон |
Заводський код за схемою обладнання:
55442.30090 EBM-PAPST
55442.30200 EBM-PAPST
808824 EMMEPI
55442.30200 GORENJE
30086985 LU-VE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ebmpapst |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Тангенціальний |
| Споживана потужність | 0.017 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 290 ₴
