Поставка 7..14 днів




Вентилятор Coprel TFL270/20-1RFNHT (230 V 26 W 270 мм) мотор зліва поперечний тангенційний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| виробник | COPREL (Італія) |
| тип | TFL |
| діаметр валка | 60 мм |
| довжина валка | 270 мм |
| товщина шелтованного осердя | 20 мм |
| положення мотора | зліва |
| живлення | 230 В/50 Гц |
| сфера застосування | силікон |
| підшипник | унирсальн. |
| приєднання | кабель 1500 мм |
| тип котушки | - |
| температурний діапазон | -10 до +60 °C |
Заводський код за схемою обладнання:
Ime turbo TKS00112
Trial THS27B6-003, V27F004ST7
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coprel |
| Країна виробник | Італія |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Тангенціальний |
| Споживана потужність | 0.025 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 650 ₴
