Поставка 7..14 днів




Вентилятор Coprel TFL 6252.00015.040 (ø60мм L-240мм 37Вт 230В) для Oztiryakiler TAG 370/270 NMV та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| потужність | 37 Вт |
| положення мотора | зліва |
| діаметр робочого колеса | 60 мм |
| довжина робочого колеса | 240 мм |
| температурний діапазон | -10 до +60 °C |
| підшипник | гума |
| приєднання | плоский штекер 6,3 мм |
| тип | TFL(FN) |
| сфера застосування | холодильне обладнання |
| живлення | 230 В/50 Гц |
| товщина шелтованного осердя | 30 мм |
| виробник | COPREL (Італія) |
Заводський код за схемою обладнання:
6252.00015.040 OZTIRYAKILER
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coprel |
| Країна виробник | Італія |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Тангенціальний |
| Споживана потужність | 0.037 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 180 ₴
