Поставка 7..14 днів




Вентилятор Coprel TFD180/30-1RFNHT (230V 45W L-2x180) поперечний тангенційний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| потужність | 45 Вт |
| положення мотора | по центру |
| діаметр валка | 60 мм |
| довжина валка | 2x180 мм |
| температурний діапазон | -30 до +100 °C |
| загальна довжина | 470 мм |
| підшипник | силікон |
| приєднання | F 6,3 |
| витрата повітря | 280 м3/год |
| сфера застосування | універсальний |
| живлення | 230 В/50 Гц |
| товщина шелтованного осердя | 35 мм |
Заводський код за схемою обладнання:
0K3707 ALPENINOX
RTTAV00032 COLGED
0K3707 ELECTROLUX PROFESSIONAL
RTTAV00032 ELETTROBAR
1215500 MARENO
1215512 MARENO
RTTAV00032 MBM
0K3707 ZANUSSI
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coprel |
| Країна виробник | Італія |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Тангенціальний |
| Споживана потужність | 0.045 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 680 ₴
