Поставка 7..14 днів




Вентилятор Coprel TFL360/20-1RFNHT (230V 26W 360мм) мотор зліва поперечний тангенційний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| потужність | 26 Вт |
| положення мотора | зліва |
| діаметр валка | 60 мм |
| довжина валка | 360 мм |
| температурний діапазон | -30 до +100 °C |
| підшипник | силікон |
| приєднання | плоский штекер 6,3 мм |
| тип | TFL360/C.20T AFN HT |
| витрата повітря | 183 м3/год |
| сфера застосування | універсальний |
| живлення | 230 В/50 Гц |
| товщина шелтованного осердя | 19 мм |
Заводской коды производителя:
Trial TAS36B-011, TAS36B-034, VT36/F4ST7, TFL360/20-1RFNHT
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coprel |
| Країна виробник | Італія |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Тангенціальний |
| Споживана потужність | 0.026 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 760 ₴
