Поставка 7..14 днів


Вентилятор Coprel TFD 180/35 601026 (230V 42W L-2x180) поперечний тангенційний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| потужність | 42 Вт |
| положення мотора | по центру |
| діаметр валка | 60 мм |
| довжина валка | 2x180 мм |
| температурний діапазон | -10 до +60 °C |
| приєднання | плоский штекер 6,3 мм |
| тип | TFD(FD) |
| разход воздуха | 255 м3/год |
| сфера застосування | холодильне обладнання |
| живлення | 230 В/50-60 Гц |
| товщина шелтованного осердя | 35 мм |
| виробник | COPREL |
| тип котушки | - |
| підшипник | гума |
Заводський код за схемою обладнання:
Angelo Po 32M1220, 32M2210
Electrolux 0G0161, 0K3707, 0K5906, 129623, 22129623, 601026, 722129623
Sagi 32M1220, 32M2210
Therma 0K3707
Thirode 504365
Trial TAD18B-005, TAD18B-006, VTT46768SP, VTT48058
Coprel TFD(FD) 180/35, TFD 180/35
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coprel |
| Країна виробник | Італія |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Тангенціальний |
| Споживана потужність | 0.042 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 820 ₴
