
Вентилятор EBM-Papst A2E250-AM06-12 (115/150Вт 230В 2450об/хв. крильчатка D-250мм)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.| напруга | 230 В |
| діаметр леза | 250 мм |
| частота | 50/60 Гц |
| конденсатор | 3 мкф |
| тип | нагнітання |
| потужність | 115/150 Вт |
| частота обертання | 2450 об/хв |
| довжина дроту | 1400 мм |
| виготовлення | всмоктувальний |
| діаметр крильчатки | 250 мм |
| об'єм постачання | без конденсатора |
| відповідний конденсатор | 3 мкФ |
| кількість лопаток | 9 |
Заводський код за схемою обладнання:
32M4720 ANGELO PO
32M6850 ANGELO PO
GF650/2 DEXION
GF651 DEXION
A2E250-AM06-12, A2E250-AM06-13, A2E250-AM06-13+.. EBM-PAPST
32M6850 EMMEPI
RA880004 LAINOX
32M4720 SAGI
32M6850 SAGI
OSC649130 SIRMAN
Вентилятор сумісний із моделями професійного обладнання HoReCa:
ANGELO PO - ART1LD, ART1LD7, ART1LD7A, ART1LD7M, ART1LDA, DS51, DS51A, DS51C, DS51M, IA101L, IA101S, IA51, IA51A, IA51C, IA51M, IA72S, IS101L, IS101LR, IS101LW, IS101S, IS101SR, IS101SW, IS51, IS51A, IS51AR, IS51C, IS51CR, IS51H, IS51HW, IS51M, IS51MR, IS51R, IS51W, IS51WA, IS51WC, IS51WM, IS72S, IS72SR, IS72SW, SM1LAM, SM1LAT, SM1LM, SM1LT, SM1LT7, SM1LT7A, SM1LT7M, SM2L, SM2S, ISFEB, ISFEB-0PR01, ISFEN, ISFEN-0PR01
EMMEPI - DM101L, IM51H1
SAGI - AF1L, AF1L7, AF1L7A, AF1L7M, AM1LM, AM1LT, AM1LT7, AM1LT7A, AM1LT7M, DM101L, DM51, DM51A, DM51C, DM51M, DM51ME, DMS101L, DMS101S, DMS51, DMS51A, DMS51C, DMS51M, DMS72S, IM101L, IM101LR, IM101LW, IM101RAT, IM101S, IM101SC, IM101SR, IM51, IM51A, IM51AR, IM51C, IM51CR, IM51H, IM51M, IM51MR, IM51R, IM51WC, IM72S, IM72SR, IM72SW, IMFEB, IMFEB-0P141, IMFEN, IMFEN-0P141, IMS101L, IMS101S, IMS51, IMS51A, IMS51M, IMS72S, IMSFEB, IMSFEN, IR101L, IR101S, IR51, IR51A, IR51C, IR51M, IR72S, KDMS51A, DMG101L, DMG102, DMG102-0P141, DMG51C, DMG51M, DMG51ME, DMG51ME-0P141, DMG82, DMG82-0P141, IMFEG
SIRMAN - CERVINO 10 GELATERIA Y08, CERVINO 14 GELATERIA Y08, CERVINO 5 GELATERIA, CERVINO 5 GELATERIA Y11, CERVINO 5 Y08, CERVINO 5 Y11, DOLOMITI 10 GELATERIA = GN 1/1 - 60X40, DOLOMITI 14 GELATERIA = GN 1/1 - 60X40, DOLOMITI 5 1/1, DOLOMITI 5 = GN 1/1 - 60X40, DOLOMITI 5 GELATERIA = GN 1/1 - 60X40, DOLOMITI 5 P = GN 1/1 - 60X40, DOLOMITI 5 P 1/1 и др.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ebmpapst |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Споживана потужність | 0.15 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 11 710 ₴
