Поставка 7..14 днів


Вентилятор EBM-Papst A2E250-AM06-01 (115/150Вт 230В 50/60Гц 2450 об/хв. крильчатка D-250мм 9 лопаток)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| виробник | Ebm-Papst |
| потужність | 115/150 Вт |
| напруга | 230 В |
| частота обертання | 2450/2600 об/хв |
| діаметр крильчатки | 250 мм |
| відповідний конденсатор | 3 мкФ до комплекту не входить |
| кількість лопаток | 9 |
| довжина дроту | 400 мм |
| тип | A2E250AM06-01 |
| виконання | нагнітання |
| частота | 50 Гц |
Заводський код за схемою обладнання:
Dexion 019055, 019055-00
Ebm-papst A2E250-AM06-01, A2E250AM0601+....
Hiber RA880003
Nortech 2101010200830
Вентилятор сумісний із моделями апаратів шокового заморожування:
NORTECH - QCF103
LAINOX - DX004B, DX004E

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ebmpapst |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Споживана потужність | 0.15 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 12 990 ₴
