Поставка 7..14 днів


Вентилятор EBM-Papst A4E250-AA04-01 (32Вт 230В 1420 об/хв. крильчатка D-250мм 5 лопаток)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| виробник | Ebm-Papst |
| потужність | 32 Вт |
| напруга | 230 В |
| частота обертання | 1420 об./хв |
| діаметр крильчатки | 250 мм |
| відповідний конденсатор | 1 мкФ до комплекту не входить |
| кількість лопаток | 5 |
| довжина дроту | 300 мм |
| тип | A4E250-AA04-01 |
| виконання | всмоктувальний |
| частота | 50 Гц |
Заводський код за схемою обладнання:
Ebm-papst A4E250-AA04-01
LF 3240594
Irinox 270222504

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ebmpapst |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Споживана потужність | 0.032 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 9 700 ₴
