Поставка 7..14 днів


Вентилятор EBM-Papst A2E200-AI38-01 (64Вт 230В 50/60Гц 2600 об./хв. крильчатка D-200мм 9 лопаток)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| потужність | 64 Вт |
| напруга | 230 В |
| діаметр | 200 мм |
| частота | 50/60 Гц |
| конденсатор | 1,5 мкф до комплекту не входить |
Заводський код за схемою обладнання:
32M6610 ANGELO PO
019027-00 DEXION
A2E200-AI38-01 EBM-PAPST
W2E200CI38.01 EBM-PAPST
Вентилятор сумісний із моделями апаратів шокового заморожування:
ANGELO PO - ART1L, ART1L7, ART1L7A, ART1L7M, ART1LA, ART2LD, ART2SD, ART3SD, DA51, DA51A, DS31, DS31A, DS31C, DS31M, DS351H, SM03LT7, SM03LT7A, SM03LT7M
SAGI - AF2L, AF2S, AF3S, AM03LT7, AM03LT7A, AM03LT7M, AT1L, AT1L7, AT1L7A, AT1L7M, DM31, DM31A, DM31C, DM31M, DR51, DR51A, DR51M

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ebmpapst |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Споживана потужність | 0.064 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 12 990 ₴
