Поставка 7..14 днів


Вентилятор EBM-Papst A4E250-AI02-10 (42/45Вт 230В 50/60Гц 1400/1630об/хв. крильчатка D-250мм)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| виробник | Ebm-Papst |
| потужність | 42/45 Вт |
| напруга | 230 В |
| частота обертання | 1400/1630 об/хв |
| діаметр крильчатки | 250 мм |
| відповідний конденсатор | 1,5 мкФ до комплекту не входить |
| кількість лопаток | 9 |
| довжина дроту | 1500 мм |
| тип | A4E250-AI02-10 |
| частота | 50/60 Гц |
Заводський код за схемою обладнання:
Coldline F302125022
Ebm-papst A4E250-AI02-10
Hendi 3340216, VENTAB3T
Tecnodom VENTAB3T
Вентилятор сумісний із моделями професійного обладнання HoReCa:
HENDI — 232163 3GN, 232187 10GN
TECNODOM - AT03ISO 3GN, AT03ISOTH 3GN Z, AT05ISOTH 5GN Z, AT10ISO 10GN , AT10ISOTH 10GN Z и др.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ebmpapst |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Споживана потужність | 0.045 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 13 620 ₴
