Поставка 7..14 днів


Вентилятор EBM-Papst A4E350-AA06-01 23468 (230В 140Вт крильчатка D-350мм) для Brema G1000, M800 та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| виробник | Ebm-Papst |
| потужність | 140 Вт |
| напруга | 230 В |
| частота обертання | 1390 об/хв |
| діаметр крильчатки | 350 мм |
| кількість лопаток | 5 |
| частота | 50 Гц |
| довжина дроту | 450 мм |
| тип | A4E350-AA06-01 конденсатор 5 мкФ до комплекту не входить |
| виготовлення | всмоктувальний |
Заводський код за схемою обладнання:
Brema 23468
Ebm-papst A4E350-AA06-01
Вентилятор сумісний із моделями льодогенераторів:
BREMA - G1000, M1500, M800, VM1700

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ebmpapst |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Споживана потужність | 0.14 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 13 890 ₴
