Поставка 7..14 днів


Вентилятор EBM-Papst A4E450-AP01-01 (245/355Вт 230В 50/60Гц 1400/1600 об. крильчатка D-450мм 5 лопаток)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| виробник | Ebm-Papst |
| потужність | 245/355 Вт |
| напруга | 230 В |
| частота обертання | 1400/1600 об/хв |
| приєднання | 4 жили |
| довжина дроту | 500 мм |
| тип | A4E450-AP01-01 |
| крок кріплення | 65 мм |
| виконання | всмоктувальний |
| напрямок обертання | - |
| діаметр крильчатки | 450 мм |
| відповідний конденсатор | MLR25PRL 8 мкФ до комплекту не входить |
| кількість лопаток | 5 |
| частота | 50/60 Гц |
Заводський код за схемою обладнання:
Afinox 70704
Ebm-papst A4E450-AP01-01
Foinox 70704
Вентилятор сумісний із моделями холодильного обладнання:
Foinox (шокове заморожування) — BC100, BC100 1MV, BC100 2MV, BC100 3MV та ін.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ebmpapst |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Споживана потужність | 0.355 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 20 250 ₴
