
Вентилятор EBM-Papst A4E315-AC08-19 (95Вт 230В 50Гц 1370об/хв. крильчатка D-315мм 5 лопаток)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.| виробник | Ebm-Papst |
| потужність | 95 Вт |
| напруга | 230 В |
| частота обертання | 1370 об./хв |
| діаметр крильчатки | 315 мм |
| відповідний конденсатор | 3 мкФ до комплекту не входить |
| кількість лопаток | 5 |
| довжина дроту | 450 мм |
| тип | A4E315-AC08-19 |
| виготовлення | всмоктувальний |
| частота | 50 Гц |
Заводський код за схемою обладнання:
A4E315-AC08-19 EBM-PAPST
771110007 EMMEPI
31311 ILSA
270223125 IRINOX
RA880046 LAINOX
SIRRA880046 LAINOX
483286000007 WHIRLPOOL
RA880046 Mareno
RA880046, SIRA880046, SIRRA880046 Silko
Вентилятор сумісний із моделями професійного обладнання HoReCa:
ILSA - ABOG3001, ABOG3002, ABOG3003, ABOG4002, ABOP3001, ABOP3002, ABOP3003, ABV0005, ABV0024, ABV1001, ABV1004, ABV3001, ABV3005, ABV3024, ABV3025, ABV3026, ABV3036, ABV3038, ABV3039, ABV3044, ABV4001, ABV4005
IRINOX - A4MA, A5, MA10M, MA4M, MA4R, MA8M, MA8R, MUC502H
LAINOX - ABM010S, ABM010T, ABM031S, ABM051S, ABM051T, ABM101S, ABM101T, ABM615S, ABM661S, ABR010S, ABR010T, ABR101S, ABR101T, APM605S, APM606S, APM606T, APM612S, APM612T, APR612S, APR612T, DBM051S, DPM606S
WHIRLPOOL - 854424101000 (ADN241), 856386401000 (AGS864WP)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ebmpapst |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Споживана потужність | 0.095 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 12 460 ₴
