Поставка 7..14 днів


Вентилятор EBM-Papst QLZ06/0012-2513 (20Вт 230В D-60 мм L-120 мм) мотор зліва тангенціальний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| потужність | 20 Вт |
| положення мотора | зліва |
| діаметр робочого колеса | 60 мм |
| довжина робочого колеса | 120 мм |
| температурний діапазон | 0 до +60 °C |
| підшипник | гума |
| приєднання | плоский штекер 6,3 мм |
| тип | QLZ06/0012-2513 |
| разход воздуха | 70 м3/год |
| сферу застосування | холодильне обладнання |
| живлення | 230В/50Гц |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ebmpapst |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Тангенціальний |
| Споживана потужність | 0.02 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 140 ₴
