Поставка 7..14 днів


Вентилятор EBM-Papst QLK45/0018A85-2518LH-41 (26Вт 230В D-45мм L-180мм) мотор зліва тангенціальний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| потужність | 26 Вт |
| положення мотора | зліва |
| діаметр робочого колеса | 45 мм |
| довжина робочого колеса | 180 мм |
| температурний діапазон | 0 до +60 °C |
| підшипник | гума |
| приєднання | плоский штекер 6,3 мм |
| тип | QLK45/0018-2518 |
| витрата повітря | 125 м3/год |
| застосування | холодильне обладнання |
| живлення | 230 В/50 Гц |
Заводський код за схемою обладнання:
EBM-Papst 55442.45049, 55442.45240, QLK45/0018A85
Emmepi 809140
Lu-Ve 30086986
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ebmpapst |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Тангенціальний |
| Споживана потужність | 0.026 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 940 ₴
