Поставка 7..14 днів


Вентилятор EBM-Papst QLZ06/0018A335-2524L-74RK 40701006 (D-60мм L-180мм 230В 30Вт) для Mercatus та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| потужність | 30 Вт |
| напруга | 220-240 В |
| положення мотора | зліва |
| діаметр робочого колеса | 60 мм |
| довжина робочого колеса | 180 мм |
| температурний діапазон | 0 до +60 °C |
| частота | 50 Гц |
| підшипник | силікон |
| приєднання | плоский штекер 6,3 мм |
| тип | QLZ06/0018A335-2524L-74rk |
| витрата повітря | 150 м3/год |
| живлення | 220-240В/50-60Гц |
Заводський код за схемою обладнання:
Mercatus 40701006
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ebmpapst |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Тангенціальний |
| Споживана потужність | 0.03 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 630 ₴
