Поставка 7..14 днів




Вентилятор EBM-Papst QLZ06/1800A304-2524LH-72 (32Вт 230В D-60мм L-180мм) мотор праворуч тангенціальний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| потужність | 32 Вт |
| напруга | 230 В |
| положення мотора | праворуч |
| діаметр робочого колеса | 60 мм |
| довжина робочого колеса | 180 мм |
| температурний діапазон | 0 до +60 °C |
| частота | 50 Гц |
| підшипник | гума |
| приєднання | плоский штекер 6,3 мм |
| тип | QLZ06/1800A265-2524 |
| продуктивність | 150 м3/год |
| витрата повітря | 160 м3/год |
| сферу застосування | холодильне обладнання |
| живлення | 230 В/50 Гц |
| товщина осердя | 28 мм |
Заводський код за схемою обладнання:
Capic E254003
Ebm-papst 55410.81770, 5541081770, LF 3805031
Frenox A00FA103
Virtus A00FA103
Вентилятор сумісний із моделями професійного обладнання HoReCa:
FRENOX - BF4, BL4, BN4, BN5, SB1, SB300, VN14-ST, VN7-ST, VN7-ST-V, VNL14-3T, VNL7-ST, VNL7-V, VNLF14-3T, VNNF14-3T
VIRTUS - BMA0021-F, BMA0022-F, BMA0024-F, BMA0025-F, BMA0032-F, BMA0035-F, BMA0036-F, BMB0028-F, BMB0029-F, BMB0033-F
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ebmpapst |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Тангенціальний |
| Споживана потужність | 0.032 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 510 ₴
