Поставка 7..14 днів


Вентилятор EBM-Papst QLZ06/1800A310-2524L-71rk 40701008 (30Вт 230В D-60мм L-180мм) для Mercatus та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| потужність | 30 Вт |
| напруга | 230 В |
| положення мотора | праворуч |
| діаметр робочого колеса | 60 мм |
| довжина робочого колеса | 180 мм |
| температурний діапазон | 0 до +60 °C |
| частота | 50 Гц |
| підшипник | силікон |
| приєднання | плоский штекер 6,3 мм |
| тип | QLZ06/1800A310-2524L-71rk |
| витрата повітря | 170 м3/год |
| сфера застосування | універсальний |
| живлення | 220-240 В/50-60 Гц |
Заводський код за схемою обладнання:
MERCATUS 40701008
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ebmpapst |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Тангенціальний |
| Споживана потужність | 0.03 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 10 440 ₴
