Поставка 7..14 днів




Вентилятор EBM-Papst QLZ06/3000A105-3038LH-63 (D-60мм L-300мм 230В 45Вт) мотор праворуч поперечний тангенціальний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| потужність | 45 Вт |
| положення мотора | праворуч |
| діаметр робочого колеса | 60 мм |
| довжина робочого колеса | 300 мм |
| температурний діапазон | 0 до +60 °C |
| підшипник | гума |
| приєднання | плоский штекер 6,3 мм |
| тип | QLZ06/3000-3038 |
| витрата повітря | 230 м3/год |
| сферу застосування | холодильне обладнання |
| живлення | 230В/50Гц |
Заводський код виробника:
EBM-Papst 55412.60600, 5541260600
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ebmpapst |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Тангенціальний |
| Споживана потужність | 0.045 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 360 ₴
