Поставка 7..14 днів




Вентилятор Coprel TFR 01202330 (37Вт 230В D-60мм L - 180мм) для Garbin, Tecnoeka, Hendi, Coreco, Olitrem та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поставка з європейського складу займає приблизно 7–14 робочих днів!
| потужність | 37 Вт |
| положення мотора | праворуч |
| діаметр робочого колеса | 60 мм |
| довжина робочого колеса | 180 мм |
| температурний діапазон | -10 до +60 °C |
| підшипник | гума |
| приєднання | плоский штекер 6,3 мм |
| тип | TFR |
| витрата повітря | 212 м3/год |
| сфера застосування | холодильне обладнання |
| живлення | 230 В/50 Гц |
| товщина шелтованного осердя | 30 мм |
| виробник | COPREL (Італія) |
Заводський код за схемою обладнання:
Cocinas Sala R2822
Emmepi 827914
Garbin MOT43SE
Hendi 3526153
Küppersbusch 178410, 178412
Tecnoeka 01202330, 15950427000
Вентилятор сумісний із моделями професійного обладнання HoReCa:
Hendi - 225035 (EKF423DUD), 225035 (EKF423DUD), 225042 (EKF464-411DUD), 225059 (EKF464-411DUD), 225165 (EKF423M), 225530 (EF523UD), 225554 (EF711UD), 225561 (EF711EUD), 225578 (EF1111UD), 225028 (EF423U) и др.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coprel |
| Країна виробник | Італія |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Тангенціальний |
| Споживана потужність | 0.037 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 600 ₴
